Black And White

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Black And White » Сервер Black And White » Питання по туристичному страхуванню


Питання по туристичному страхуванню

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Ось така історія: колись мені довелося шукати лікарню за кордоном. Якщо я правильно розумію, не в усіх туристичних страховках є покриття для медичних витрат. Як переконатися, що це включено?

0

2

Coldfall написал(а):

Ось така історія: колись мені довелося шукати лікарню за кордоном. Якщо я правильно розумію, не в усіх туристичних страховках є покриття для медичних витрат. Як переконатися, що це включено?

Та ну, з цими страховками завжди якийсь головний біль! Пам'ятаю, як і мені авто-страховку автоматично продовжили, але про терміни - та крім мене хтось ще знає? Може краще агента потролити ще раз і уточнити всю цю кашу. Бо якщо вже платимо, хочемо ж знати, до якого числа цей "страховий крючок" діє. Я нещодавно в інтернетах наштовхнувся на статтю health.fakty.com.ua де все розжовано про те, як дізнатися до якого числа діє страховка на авто в Україні.

0


Вы здесь » Black And White » Сервер Black And White » Питання по туристичному страхуванню